חדשות

 • תמונה של עיקור וסירוס חתולי רחוב
  עיקור וסירוס חתולי רחוב
  לפרטים נוספים לידיעת התושבים  עיקור וסירוס חתולי רחוב  בימים אלו נערך מבצע לעיקור וסירוס חתולי רחוב המבצע ביוזמתו של ראש המועצה מר אריה גארלה  ובשיתוף העמותה "תנו לחיות לחיות " החתולים יעוקרו וסירוסו,יחוסנו לכלבת ,יסומנו ,ויוחזרו למקומם. תושבים שלא פנו עד כה , המעוניינים לדווח על ריכוז גדול של חתולי רחוב 15 ומעלה  מוזמנים להעביר את המידע הרלבנטי ל 108
 • תמונה של מועדי פינוי גזם וגרוטאות בראש השנה
  מועדי פינוי גזם וגרוטאות בראש השנה
  בחג ראש השנה יתבצעו שינויים במועדי פינוי הגזם והגרוטאות ברחבי היישוב. להלן מועדי פינוי הגזם: יום ג' 19.9.17 יום ה' 28.9.17 יום ג' 3.10.17 יום ג' 10.10.17. הוצאת גזם שלא עפ"י התוכנית (יום לפני הפינוי) תלווה בקנס
 • תמונה של בני עי"ש משפרת תשתיות בטיחות בדרכים
  בני עי"ש משפרת תשתיות בטיחות בדרכים
  לפרטים נוספים   פרויקט שיפור תשתיות בטיחות בדרכים בבני עי"ש, הינו פרי שיתוף פעולה של מטה בטיחות בדרכים ומחלקת ההנדסה. בימים אלו מבוצעות עבודות לחידוש תיקון והחלפה של מרבית השלטים בישוב וכיסוי העמודים בשרוולים צבעוניים לצורך הדגשתם. בנוסף במסגרת הפרויקט נצבעים כלל מעברי החצייה בישוב שלא נצבעו בתחילת שנת הלימודים, מתווספים מעברי חציה חדשים ונצבעים מחדש ניתובים מחוקים בכבישים. בנוסף יסומנו מחדש פסי ההאטה בישוב ויותקנו מתקני תאורה סולאריים על שלטי מעברי החצייה.  
 • שינוי צו הארנונה לשנת 2018
  לפרטים נוספים מכתב לתושבי המועצה
 • תמונה של הודעה לתושבים
  הודעה לתושבים
  לפרטים נוספים בעקבות פניות רבות מצד התושבים בעניין פינוי האשפה הביתית ולאחר התייעצות עמכם, ניתנה על ידי הוראה לחברה המפנה את האשפה לפנות בימי שני וחמישי את האשפה. להזכירכם הוצאת הגזם בימי רביעי לנקודות האיסוף המוכרזות הפינוי יתבצע בימי חמישי
 • תמונה של נערכים לחורף בבני עי"ש
  נערכים לחורף בבני עי"ש
  לפרטים נוספים מועצת בני עי"ש מבצעת מידי שנה לקראת החורף ובמהלכו פעולות רבות ומגוונות ,במטרה לשמור על שגרת חיים תקינה. גם במקרים של מזג אויר חורפי במיוחד. צוותי השטח במחלקות השונות דואגים לגיזום עצים ,פתיחת צנרת הניקוז וטיפול במתחמים בעייתיים ברחבי היישוב
 • תמונה של לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לפרטים נוספים "בהתאם להנחיות משרד הפנים בנוגע להגשת בקשה למבחן הכנסה לשנת 2018 (ראה קובץ תקנות 7765 מיום 19.1.17), על המבקש להגיש 12 תלושי שכר (דהיינו ינואר עד דצמבר 2017) ולא 3 חודשים אחרונים כפי שהיה עד היום.
 • אושר להחליף פחים
  לפרטים נוספים   תושבים יקרים!    הנני שמח להודיעכם כי המליאת המועצה, אושרה החלטה להחליף את פחי האשפה הישנים בחדשים וזאת בתמורה להשתתפות סמלית של 50 ש"ח (במקוםכ- 400ש"ח ), הפחם יסופקו עם אחריות ספק ל- 5 שנים. 
 • תמונה של שינויים בימי פינוי הגזם
  שינויים בימי פינוי הגזם
  לפרטים נוספים לקראת חג הפסח הקרב ובא יהיו שינויים בימי פינוי הגזם ברחבי היישוב. מחלקת התברואה תתגבר את ימי הפינוי של האשפה הביתית / גזם גרוטאות. לפירוט מועדי הפינוי של האשפה לחג הפסח לחצו לפרטים נוספים
 • תמונה של תנאי מזג האוויר
  תנאי מזג האוויר
  לפרטים נוספים   תושבים יקרים בעקבות ההתרעות של שירות המטאורולוגי הישראלי על מזג אויר קיצוני האמור לפקוד את אזורנו בסוף שבוע, המועצה נערכת לתקלות מסוגים שונים שבתחום אחריותה.   ממטרים ראשונים צפויים כבר ביום שלישיי. מזג האוויר חורפי מלווה בגשמים משמעותיים, רוחות וטמפרטורות נמוכות צפוי ללוות אותנו בימים רביעי וחמישי.    
 • תמונה של מערך הסעות תלמידים לתיכונים בגדרה
  מערך הסעות תלמידים לתיכונים בגדרה
  לפרטים נוספים לקראת שנת הלימודים התשע"ח אנו מצרפים לנוחיותכם  לו"ז הסעות
 • תמונה של לתשומת לב
  לתשומת לב
  לפרטים נוספים   עקב רישום לגני ילדים ובתי ספר קבלת קהל במחלקת גביה אחה"צ תתקיים ביום א ' 21.01.18 בין השעות 15:30-18:00 במקום יום ג ' 23.01.18 מחלקת גביה Вниманию жителей, отдел налоговбудет производить прием посетителей в воскресенье, 21.01.18 с 15:30 до 18:00 вместо вторника-23.01.18 С уважением, Отдел налогов    
 • תמונה של לתשומת לב
  לתשומת לב
  לפרטים נוספים לתשומת לב , 28.12.17 ,ביום חמישי  לא תהיה קבלת קהל במחלקת גביה אתכם הסליחה מחלקת גביה Вниманию жителей, В четверг, 28.12.17 не будет производиться прием посетителей в отделе налогов.
 • תמונה של page.php?type=page&id=1930&ht=#navbar
  page.php?type=page&id=1930&ht=#navbar
  לפרטים נוספים בשבוע שעבר התקיים פעם נוספת במשרד השיכון, שולחן עגול רב משתתפים בנושא תכנית המתאר של בני עי"ש. בישיבה הוצגה התוכנית להרחבת גבולות בני עי"ש, בניית כ 5000 יח' דיור ואזורי תעשייה בסדר גודל של 460 דונם, אשר יתחברו לאזורי התעשייה הקיימים בכנות ופארק ראם ויספקו תעסוקה לתושבי הסביבה, כמו גם הכנסות למועצת בני עי"ש
 • הנחיות משרד הפנים
  לפרטים נוספים   "בהתאם להנחיות משרד הפנים בנוגע להגשת בקשה למבחן הכנסה לשנת 2018 (ראה קובץ תקנות 7765 מיום 19.1.17), מבקש ההנחה בארנונה רשאי להגיש הכנסות לצורך בדיקת ההנחות בשתי אופציות או להגיש 12 תלושי שכר (דהיינו ינואר עד דצמבר 2017) או  3 חודשים אחרונים (אוקטובר-דצמבר 2017).
 • תמונה של שעות עבודה
  שעות עבודה
  לפרטים נוספים בוקר טוב,   ביום שלישי 27.2.18 מחלקת הגביה תקבל קהל עד 13 , לא תהיה קבלת קהל אחה"צ ביום חמישי 1.3.18 מחלקת הגביה סגורה
 • תמונה של מודעת דרושים
  מודעת דרושים
  לפרטים נוספים   למועצת בני עי"ש דרושות סייעות עם נסיון ורקע בחינוך. לפרטים ניתן לפנות למחלקת חינוך בטל' 08-8595109
 • תמונה של דוכנים בחגיגות יום העצמאות התשע"ח
  דוכנים בחגיגות יום העצמאות התשע"ח
  לפרטים נוספים המעוניינים להפעיל דוכני מכירות מתבקשים לפנות עד לתאריך 29.03.18 לגב' בתיה אלמוזלינו - מחלקת רישוי עסקים בימים א'-ה' בין השעות 8:30-12:00.  18.04 - חגיגות העצמאות - במה דתית : עלות 300 ש"ח + תעודת כשרות 19.04 - חגיגות העצמאות - במה מרכזית: עלות 500 ש"ח.
 • דרוש/ה-מדריכה לתוכנית הט"ף
  לפרטים נוספים   מדריכה לתוכנית הט"ף למועצה מקומית בני עי"ש דרושה מדריכה לתוכנית הט"ף:  דרישות:  השכלה בתחום חינוך גיל רך/ עבודה סוציאלית/ הדרכת הורים.    פניות לעבודה אחה"צ פעמיים  בשבוע.  רכב יתרון  קורות חיים לשלוח לדוא"ל : efrat.shmueli@gmail.com  מועד הגשה אחרון: 20.03.18  

הרשם לניוזלטר

לתקנון ההצטרפות

הנחייה בעניין מיקום מדורות ל"ג בעומר

הנחייה בעניין מיקום מדורות ל"ג בעומר במועצה מקומית בני עי"ש

תושבים יקרים,

ל"ג בעומר הבא עלינו לטובה, יתקיים בתאריך 14/05/2017, יום א'.

על מנת ליהנות מאווירת החג תוך שמירה מרבית על נושא בטיחות הילדים, להלן מיקומים מאושרים למדורות:

1. רחוב משה זנדני, בצד החשוף המזרחי של הכביש.

2. חנייה אחורית של אולם הספורט ברחוב ערבי נחל 1.

3. הרחבה החשופה ברחוב השעורה סמוך לבית מספר 6.

4. השטח החשוף בין רחוב האלה מספר 26 לרחוב הדקל.

5. השטחים החשופים ברחוב האלון משני צדדיו.

6. השטח החשוף בפינת הרחובות החיטה/ערבי הנחל.

7. השטח החשוף ברחוב הדקל מול בית מספר 2.

חל איסור מוחלט להבעיר מדורות בכל שטח אחר במועצה למעט האזורים הר"מ, לרבות השביל למכון ביוב והחנייה האחורית של האמפיפארק. 

מחלקת הביטחון העירונית בשיתוף פעולה עם המשטרה יעברו בין המדורות כדי לוודא ביצוע הנחיות.

 

הנחיות בטיחות למפעילי מדורות ל"ג בעומר במועצה מקומית בני עי"ש

1. אין לאסוף קרשים עם מסמרים העלולים לפצוע ואין להיכנס לאתרי בנייה מחשש לנפילות, חבורות וחתכים.

2. להקמת המדורה, בחרו בשטח נקי מקוצים ומעשבים, רחוק מעצים ושיחים, לא מתחת לקווי חשמל וטלפון, הרחק ממבנים ובמרחק ניכר ממדורה שכנה.

3. רצוי לגדר את המדורה באבנים על מנת שהאש לא תתפשט, והגדר גם תהווה מחסום לכניסת הילדים לשטח הקרוב לאש.

4. אין להעמיד את הקרשים במבנה גבוה מדי מכיוון שהם עלולים ליפול בעת התלקחותם ולגרום לפגיעות.

5. יש להחזיק בקרבת המדורה 2 דליים מלאים במים, למקרה של התפשטות שריפה.

6. חובה למנות אדם מבוגר שיהיה אחראי על הבערת המדורה והשגחה על הילדים – (אין להשאירם ללא השגחה, אפילו לרגע). המבוגר ידליק את המדורה באמצעות לפיד מתאים, תוך שמירה על כללי הבטיחות.

7. אין להתיז דלק או חומר הדלקה נוזלי אחר על האש הבוערת. יש להרחיק כל חומר דליק מהמדורה, ואסור בתכלית האיסור להחזיק בקרבת האש מיכלי דלק או מיכלי גז. דלק, גז ונפט למדורה הבוערת יגבירו הסכנה.

8. אסור בתכלית האיסור לזרוק למדורה בוערת, מיכלי תרסיס,קופסאות שימורים או כל דבר העלול להתפוצץ ולפגוע ביושבים סביב המדורה.

9. אסור בתכלית האיסור לזרוק למדורה תריסים, או כל דבר אחר העשוי מפלסטיק - הפלסטיק, בזמן בעירה, פולט אדים רעילים.

10. אין להשליך למדורה דבר מלבד קרשים ועצים - הוספת העצים והקרשים לליבוי המדורה תיעשה בזהירות מירבית.

11. אל תתקרב למדורה. אל תשחק בזרדי עצים בוערים - הם עלולים להתלקח ולגרום אסון.

12. את תפוחי האדמה והבצלים מומלץ להשחיל על חוט תיל - הכנסתם והוצאתם תעשה על ידי מבוגר. לפני הגשתם לילדים יש לוודא שהם אינם חמים מדי לאכילה - וזאת על מנת למנוע כוויות קשות בפה.

13. מומלץ לנעול נעליים גבוהות, ללבוש מכנסיים ארוכים וחולצה עם שרוולים כדי להגן על הגוף מפני גיצים וגחלים וכן מעקיצות זוחלים ושרצים הנמשכים אל חום המדורה.

14. אין לישון בתוך שקי שינה סגורים סמוך למדורה, מחשש למלכודת אש.

15. במקרה של כוויה יש לשפוך אך ורק מי ברז על הכוויה. אם אחזה אש בבגדיך, שכב מיד על הקרקע והתגלגל מספר פעמים. את הנפגעים יש להעביר מיד לטיפול רפואי.

16. במקרה של שרפה פעל מיד לכיבויה ובמקביל טלפן לתחנת מכבי האש - טלפון 102.

17. יש לוודא כיבוי מוחלט של המדורה (גם אם כמעט ודעכה) על ידי שפיכת חול או מים.

תמונת הנחייה בעניין מיקום מדורות ל"ג בעומר