חדשות

 • תמונה של מענקים לוועדי בתים לשיפוץ מבנים
  מענקים לוועדי בתים לשיפוץ מבנים
  לפרטים נוספים משרד הבינוי והשיכון באמצעות האגודה לתרבות הדיור קרא עוד >>
 • תמונה של בני הנוער של של בני עי"ש, זה הזמן להירשם לקבוצת הקט-רגל שלנו!
  בני הנוער של של בני עי"ש, זה הזמן להירשם לקבוצת הקט-רגל שלנו!
  לפרטים נוספים הנרשמים יהנו מתוכנית עשירה הכוללת:  קרא עוד >>
 • תמונה של בטיחות חורף 2018-2019 / בני עי"ש
  בטיחות חורף 2018-2019 / בני עי"ש
  לפרטים נוספים תושבי בני עי"ש היקרים,   קרא עוד >>
 • תמונה של למועצת בני עי"ש דרושות סייעות
  למועצת בני עי"ש דרושות סייעות
  לפרטים נוספים   למועצת בני עי"ש דרושות סייעות עם נסיון ורקע בחינוך. לפרטים ניתן לפנות למחלקת חינוך בטל' 08-8595109 קרא עוד >>
 • אושר להחליף פחים
  לפרטים נוספים   תושבים יקרים!    הנני שמח להודיעכם כי המליאת המועצה, אושרה החלטה להחליף את פחי האשפה הישנים בחדשים וזאת בתמורה להשתתפות סמלית של 50 ש"ח (במקוםכ- 400ש"ח ), הפחם יסופקו עם אחריות ספק ל- 5 שנים.  קרא עוד >>
 • תמונה של לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לפרטים נוספים "בהתאם להנחיות משרד הפנים בנוגע להגשת בקשה למבחן הכנסה לשנת 2018 (ראה קובץ תקנות 7765 מיום 19.1.17), על המבקש להגיש 12 תלושי שכר (דהיינו ינואר עד דצמבר 2017) ולא 3 חודשים אחרונים כפי שהיה עד היום. קרא עוד >>

הרשם לניוזלטר

פרויקט בתים פתוחים – יריד אומנים בבני עי"ש

 

פרויקט בתים פתוחים – יריד אומנים בבני עי"ש

 

 

ביום שישי האחרון התקיים בבני עי"ש אירוע מסורתי "בתים פתוחים – יריד אמנים" .

זהו יריד אמנים מקומיים שמטרתו לחשוף את הכישרונות מקומיים בכל תחומי האמנות.

במשך 3 שעות המבקרים שמעו שירים שונים בביצוע של מקהלת הוטרנים "שמחה" בניהולה של גב' לריסה ליאמץ ולהקת הנוער הייצוגית בניהולו של מר מישה קירקילן, אשר הופעתה גרמה להתרגשות רבה בקהל ובעיקר לראש המועצה אריה גארלה שהתקשה להסתיר את התרגשותו, לשמע קולותיהם הזכים.

כולם התרשמו מעבודות נפלאות בציור שהוצגו בספריה הציבורית ע"י גב' נטלי וולקוביץ', ציירת עם שם בינלאומי יחד עם תלמידיה: איבון דוייטש, לוגינוב מאיה, מיטל סוליימנוב, אליזבט ויטחנובסקי, אנג'ליקה רזומוביץ' וניב פרילוצקי. כמו כן הצייר הצעיר – שון נובק עם היצירות שלו יוצאות הדופן וגריק קוזירבסקי הציג כ-30 עבודות מדהימות מעץ.

בתערוכה השתתפו נטליה לין, ילנה ליסנבסקי, לואיזה ברסלר, אירינה גינדין, מרינה גינזבורג ואיתן נוב אשר הציגו שטיחי קיר, עבודה בחרוזים, קרמיקה, בובות, תמונות מרקמה, עבודות מעור, סידורים/תמונות מפרחים יבשים, אוריגאמי ועוד הרבה יצירות. הקהל לא פסק להגיע במהלך 3 שעות. תלמידי בתי ספר "אופק" ו"אפרתי" לא פספסו לבקר אצל כל אחד מהם.

"זה מרגש אותי כל פעם לראות את היצירות שלכם. אני מעריך מאוד את ההשקעה של כל אחד מכם. אנחנו במועצה נמשיך לתמוך ולפתח את תחום האמנות ביישובנו – אמר ראש המועצה, אריה גארלה – אני גאה שביישובנו גרים ויוצרים כ"כ הרבה אמנים כישרוניים".

באולם הספורט היישובי "אופק" הופיעו בפני הקהל הרחב נבחרת התעמלות אמנותית של בני עי"ש בניהולה של גב' נטליה מלכה, נבחרת ריקודים סלוניים בהדרכתה של גב' נינה סולוביוב ולהקות ייצוגיות במחול מודרני וג'אז בהנחייתה של גב' דולב עובד.

ביום זה השתתפו כ-90 אמנים מקומיים.

ראש המועצה אריה גארלה הודה למארגני האירוע המיוחד הזה שהפך למסורת ובעיקר לגב' אורית רוזנברג שניצחה על האירוע.

"מצפים לראותכם בשנה הבאה גם בין האמנים וגם בין האורחים", סיכם גארלה.