חדשות

 • הקצבות לעמותות לשנת 2018
  לפרטים נוספים המועצה המקומית בני עי"ש מודיעה בזאת על קבלת בקשות לתמיכה לשנת 2018. על כל "מוסד ציבורי" הקיים ופועל בתחומי בני עי"ש ובכלל זה כל גוף שאינו מוסד ממוסדות המדינה או ממוסדות הרשות, הפועל שלא למטרה של עשיית רווחים, למטרה של תרבות, דת, תנועות נוער, שרות לאומי או מטרה אחרת המבקש לקבל תמיכה מהמועצה המקומית בני עי"ש לשנת 2018, עבור פעילות המתקיימת בתחומה, לנקוט בפעולות הבאות:
 • תמונה של לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לפרטים נוספים "בהתאם להנחיות משרד הפנים בנוגע להגשת בקשה למבחן הכנסה לשנת 2018 (ראה קובץ תקנות 7765 מיום 19.1.17), על המבקש להגיש 12 תלושי שכר (דהיינו ינואר עד דצמבר 2017) ולא 3 חודשים אחרונים כפי שהיה עד היום.
 • אושר להחליף פחים
  לפרטים נוספים   תושבים יקרים!    הנני שמח להודיעכם כי המליאת המועצה, אושרה החלטה להחליף את פחי האשפה הישנים בחדשים וזאת בתמורה להשתתפות סמלית של 50 ש"ח (במקוםכ- 400ש"ח ), הפחם יסופקו עם אחריות ספק ל- 5 שנים. 
 • תמונה של פינוי הגזם והגרוטאות
  פינוי הגזם והגרוטאות
  לפרטים נוספים תושבים יקרים! לאחרונה התקבלו פניות מתושבים הנוגעות ליום פינוי הגזם והגרוטאות. נשמח שתענו על שאלון סקר בנושא. למעבר לשאלון לחצו כאן
 • תמונה של למועצת בני עי"ש דרושות סייעות
  למועצת בני עי"ש דרושות סייעות
  לפרטים נוספים   למועצת בני עי"ש דרושות סייעות עם נסיון ורקע בחינוך. לפרטים ניתן לפנות למחלקת חינוך בטל' 08-8595109
 • תמונה של שינוי שעות קבלת קהל מחלקת הגביה החל ממאי 2018
  שינוי שעות קבלת קהל מחלקת הגביה החל ממאי 2018
  לפרטים נוספים שינוי שעות קבלת קהל מחלקת הגביה החל ממאי 2018   יום א'- 08:00-14:00   ימים ב'-ה' 08:00-13:00 יום ג אחה"צ 15:30-17:30  
 • תמונה של הודעה חשובה! התושבים נדרשים לשתף פעולה ולייבש מקווי [שלוליות] מים טיפול ביתושים
  הודעה חשובה! התושבים נדרשים לשתף פעולה ולייבש מקווי [שלוליות] מים טיפול ביתושים
  לפרטים נוספים  כמידי שנה עם בוא האביב והקיץ מתחילות דגירות יתושים במקווי מים עומדים. היתושים מהווים מטרד לתושבים .  

הרשם לניוזלטר

לתקנון ההצטרפות

הסופר יוסי אלפי מבקר במסגרות החינוכיות בני עי"ש

 

הסופר יוסי אלפי מבקר במסגרות החינוכיות בני עי"ש

 

במסגרת הפרויקט "תקרא תצליח" ביוזמת בנק הפועלים הגיע לבני עי"ש מספר הסיפורים יוסי אלפי המוביל בתחום זה והופיע בפני תלמידי בתי הספר.

יוסי אלפי שיתף את התלמידים בסיפורי חיים מתקופת ראשית המדינה, סיפורי עליה, סיפורים מחיי המשפחה וחוויות בתי הספר המבוססים על ספריו באופן המעורר סקרנות בקרב הילדים הפותח צוהר לדרך חשיבה חדשה ורצון לגעת בתחומי דעת שונים.

מנהל מח' החינוך מר רפי חובב: מפגש תלמידים עם סופרים מניע הזדהות רגשית או חוויתית באופן המפרה את דמיונם ומעודד אותם לקריאת ספרים כמעט חזון נפרץ בעידן המדיה הזמינה יותר.

ראש המועצה מר אריה גארלה שיבח את הפרוייקט המיוחד: "חשוב לקרב את הילדים לעולם תרבותי עשיר ומגוון המצוי בספרי הקריאה והעיון שלנו במיוחד כאשר הילדים נפגשים עם הסופרים עצמם".

תמונת הסופר יוסי אלפי מבקר במסגרות החינוכיות בני עי"ש