חדשות

 • תמונה של בני הנוער של של בני עי"ש, זה הזמן להירשם לקבוצת הקט-רגל שלנו!
  בני הנוער של של בני עי"ש, זה הזמן להירשם לקבוצת הקט-רגל שלנו!
  לפרטים נוספים הנרשמים יהנו מתוכנית עשירה הכוללת:  קרא עוד >>
 • תמונה של בטיחות חורף 2018-2019 / בני עי"ש
  בטיחות חורף 2018-2019 / בני עי"ש
  לפרטים נוספים תושבי בני עי"ש היקרים,   קרא עוד >>
 • תמונה של למועצת בני עי"ש דרושות סייעות
  למועצת בני עי"ש דרושות סייעות
  לפרטים נוספים   למועצת בני עי"ש דרושות סייעות עם נסיון ורקע בחינוך. לפרטים ניתן לפנות למחלקת חינוך בטל' 08-8595109 קרא עוד >>
 • אושר להחליף פחים
  לפרטים נוספים   תושבים יקרים!    הנני שמח להודיעכם כי המליאת המועצה, אושרה החלטה להחליף את פחי האשפה הישנים בחדשים וזאת בתמורה להשתתפות סמלית של 50 ש"ח (במקוםכ- 400ש"ח ), הפחם יסופקו עם אחריות ספק ל- 5 שנים.  קרא עוד >>
 • תמונה של לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לתשומת לב של כלל התושבים, להלן שינוי בהגשת בקשה לשנת 2018 להנחה בארנונה
  לפרטים נוספים "בהתאם להנחיות משרד הפנים בנוגע להגשת בקשה למבחן הכנסה לשנת 2018 (ראה קובץ תקנות 7765 מיום 19.1.17), על המבקש להגיש 12 תלושי שכר (דהיינו ינואר עד דצמבר 2017) ולא 3 חודשים אחרונים כפי שהיה עד היום. קרא עוד >>

הרשם לניוזלטר

מחלקת החינוך בבני עי"ש בבית שגרירת פינלנד בישראל

במסגרת למידה והתחדשות של מחלקת החינוך בבני עי"ש, השתתף מר רפי חובב, מנהל המחלקה ועו"ד עטרה קניגסברג ראם מנהלת עיר בשינוי בערב עיון בנושא "רכישת שפה בבתי ספר בפינלנד ובישראל – חזון, אסטרטגיות ודילמות".

 ערב העיון התקיים בבית השגרירה בישראל ונערך על ידי המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך, בשיתוף שגרירות פינלנד בישראל וסמינר הקיבוצים, כחלק מביקור לימודי של  פרופ' מאריה-קריסטינה לרקאנן, מנהלת מחקר במרכז לחקר הלמידה וההוראה באוניברסיטת יובסקולה בפינלנד, עם המרכז.

מר חובב ציין כי מחלקת החינוך ממשיכה להשקיע רבות בפיתוח וקידום מוסדות החינוך בישוב ופתוחה להכנסת תכניות חדשות, המתבססות על מודלים מוצלחים מהעולם במגמה ליישמן במוסדות החינוך שלנו.

אריה גארלה ראש המועצה: " אני סומך את ידי ונותן את ברכתי לחשיבה המקדמת את  מוסדות החינוך בישוב, למקומות המעניקים לילדינו את החינוך הטוב ביותר.

 

 

*בתמונה משמאל לימין: פרופ' נמרוד אלוני, פרופ' מאריה-קריסטינה לרקאנן, מנהלת עיר בשינוי עטרה קניגסברג ראם, שגרירת פינלנד אנו סארלה, מנהל מחלקת מר החינוך רפי חובב.