"; ?>

חדשות

הרשם לניוזלטר

ועדות המועצה

 

וועדות מועצה:סופי

וועדת הנהלה:

יו"ר - אריה גארלה

חבר ועדה -סמיון שוורץ

חבר ועדה -דוד נטיס

חבר ועדה -אסיה סק

חבר ועדה -עדי אביבי

חבר ועדה -תמר דנין

 

וועדת תנועה 

להורדת פרוטוקול ועדה מתאריך 10.03.19 

וועדת מכרזים:

יו"ר-אסיה סק

חבר ועדה-עדי אביבי

חבר-טירן זנדני

גזבר – יניב קאפח

יועמ"ש – עו"ד מאיר בן דוד

 

וועדה למלחמה בסמים ואלכוהול ולמיגור האלימות:

יו"ר-תמר דנין

 

ועדת תרומות 
 
גב' אורנה דוידאי, מנכ"לית המועצה
עו"ד מאיר בן דוד, יועמ"ש
מר יניב קאפח, גזבר המועצה

להורדת נוהל תרומות לחצו כאן

להורדת פרוטוקול מתאריך 4.06 לחצו כאן 

 

וועדת קליטת עליה:

יו"ר-סמיון שוורץ

רכזת קליטה -גליה פרילוצקי

מנכ"ל המועצה

 

וועדת הנחות בארנונה:

יו"ר-אסיה סק

חבר ועדה -טירן זנדני

גזבר – יניב קאפח

מנהלת גביה -טובה אהוד

מנהל רווחה – יאיר יעיש

יועמ"ש – עו"ד מאיר בן דוד

 

וועדת ביקורת:

יו"ר-טירן זנדני

חבר ועדה -ברוך אברהם

מבקרת פנים – רו"ח שרה שניר

מנכ"ל המועצה

גזבר – יניב קאפח

 עזרי אשר

 

 

וועדת מלגות:

יו"ר - אסיה סק

מנכ"ל

גזבר – יניב קאפח

מנהל מח' חינוך – רפי חובב

 

וועדת הנצחת זכר נפגעי טרור ופעולות איבה:

יו"ר - עזרי אשר

מוביל הוועדה: מנהל מח' חיוך – רפי חובב

נציג משפחה שכולה- יוני יהודה

נציג ציבור- עומר שוקר

 

וועדת שמות:

יו"ר - דוד נטיס

חבר ועדה - ברוך אברהם

מנכ"ל

 

וועדת מל"ח , חירום ובטחון:

יו"ר-אריה גארלה

רמ"ט – מנכ"ל

קב"ט – אור חיימוביץ'

ראש מכלול כ"א ולוגיסטיקה – דבורה יהודה

ראש מכלול אוכלוסיה – יאיר יעיש

ראש מכלול מידע לציבור – אורית רוזנברג

ראש מכלול הנדסה – חיים אש

ראש מכלול חינוך – רפי חובב

 

וועדת ערר בארנונה:

יו"ר-עו"ד דוד מקונן (עו"ד חיצוני)

חבר -נציג ציבור: חיים סלע

חבר-נציג ציבור: משולם עוקבי

מנהל מח' גביה – טובה אהוד

גזבר – יניב קאפח

יועמ"ש – עו"ד מאיר בן דוד

 

בחירת נציגי ציבור לוועדת בחינת עובדים:

*הילה לוי

*אירנה לזרקביץ'

*אבי גרבר

*אתי לג'ני

 

וועדת הקצאת קרקע:

להורדת תבחינית להקצאת קרקעות לחצו כאן

מנכ"ל

מבקרת – שרה שניר

מהנדס – חיים אש

גזבר – יניב קאפח

יועמ"ש – עוד" מאיר בן דוד

 

וועדת תמיכות:

מנכ"ל

מבקרת – שרה שניר

מהנדס – חיים אש

גזבר – יניב קאפח

יועמ"ש – עוד" מאיר בן דוד

 

נציג המועצה בוועדה לתכנון ובניה-זמורה:

אריה גארלה

 

 

מחזיקי תיקים:

*תיק הספורט-דוד נטיס

*תיק החינוך-אסיה סק

* תיק  הנוער – עדי אביבי

*תיק רווחה – תמר דנין

*תיק קליטה- סמיון שוורץ