תושבים ואורחים יקרים !

ברוכים הבאים לאתר החדש של המועצה המקומית בני עי"ש. הגיעה העת שבה יהיה ניתן לספק לתושבים את מירב המידע הנדרש על פעילות המועצה ומחלקותיה, להתרשם מהתמונות המרהיבות המציגות את שלל הפעילויות המעשירות את ילדינו ואת כלל תושבי בני עי"ש .
הישוב שלנו התייצב ומקבל הכרה בכל גווני הקשת הפוליטית, דבר אשר מסייע בקידום ופיתוח הישוב. הישגי המועצה בתחום החינוך, התרבות והספורט ניכרים לאין ערוך. החינוך נמצא בסדר עדיפות עליון ואני מתכוון להמשיך ולהשקיע בו.

השנה החולפת ושנת 2016 גדושות בפעילויות תרבות לכל הגילאים ואני אפעל כדי להגביר את היקף הפעילויות לרווחת כולם .
הספורט נמצא בתנופה והיישוב שלנו מצליח להצמיח אלופים אשר נותנים כבוד לבני עי"ש. ההישגים הללו הינם תוצאה של תכנון ועבודה עקבית ומתמשכת בכל תחומי ההוויה בישוב.
בתכניות לעתיד, פיתוח הישוב מקבל תשומת לב משמעותית הן מצידי והן מצד משרדי הממשלה השונים. לוועדת חקירה בנושא "הרחבת גבולות וחלוקת הכנסות" מונה כבר יו"ר, ושר הפנים קיבל על שולחנו את בקשתינו לקידום הנושא.

תכנית לבניית 80 יחידות דיור ברחוב משה זנדני נמצאת במשרד השיכון ומתקדמת בימים אלו .
בין אם אתם תושבים, מבקרים, אנשי עסקים, או סתם מתעניינים בישוב בני עי"ש, תוכלו למצוא כאן בקלות מידע אודות הנושאים המעניינים אתכם, ההיסטוריה של הישוב, חוקי העזר למיניהם, פעילויות לשעות הפנאי, ספרייה ועוד .

והשנה גם ניתן לשלם באמצעות האתר תשלומים שונים כמו: ארנונה, חוגים ועוד .
תודתי למנכ"ל המועצה, לעובדי המועצה המסורים. תודה לכל אלו שתורמים ושותפים לפריחה בישוב תודה לכם התושבים על הבעת האמון ושיתופי הפעולה.

שלכם,
אריה גארלה, ראש המועצה.